Колишній чемпіон світу у напівважкій вазі Олександр Гвоздик прокоментував свою поразку від американця Давида Бенавідеса у бою за вакантний титул тимчасового чемпіона WBC.
Читайте також: Гвоздик: Думаю, що ресурс ще не закінчився, але, напевно, так здається всім боксерам пенсійного віку. Є лише один спосіб це перевірити
“Він мене взагалі нічим не здивував. Наші спаринги були схожими на те, що відбувалося в рингу. Мені було важко протистояти його швидкості рук. Сказати, що він дуже добре рухається, я не можу. Воно виглядало приблизно так само, як і наш бій. Якихось великих змін я не побачив”.
“Можливо, він став кращим. Можливо, я став кращим. Коли ми з ним спарингували, він вже був чемпіоном світу, а я тільки починав. Я старший за нього, але профі-досвіду у мене менше. Звичайно, у мене є олімпійський досвід, але це трохи інше. Добре, коли такий досвід є, але ти не можеш розраховувати на нього, виходячи на професійний ринг. Можливо і можеш, але це трохи інше. Можливо, ми обидва спрогресували, але за відчуттям це було десь так само, як і коли ми спарингували 6-7 років тому”.
Нагадаємо, у ніч на 16 червня Бенавідес завдав Гвоздику другої поразки у професійній кар’єрі. У титульному поєдинку, що відбувся у Лас-Вегасі на Гранд Гарден-арені, американець переміг одноголосним рішенням суддів.
Читайте також: Гвоздик бив набагато частіше, ніж Бенавідес, але був менш точним
37-річний Гвоздик зазнав першої поразки після свого повернення на ринг у лютому 2023 року. Раніше, у 2020-му, українець завершив кар’єру, але потім вирішив повернутися до професійного боксу. З 2016 до 2019 року він володів титулом чемпіона світу за версією WBC у напівважкій категорії. У 2012 році Олександр став бронзовим призером Олімпіади.
Джерело: Fight News
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться