Sportarena

Ділліан Вайт: Я краще гнатимуся за боєм з Джошуа, ніж з Усиком

Ділліан не вважає українця серйозним суперником

Ділліан Вайт: Я краще гнатимуся за боєм з Джошуа, ніж з Усиком - Бокс

Диллиан Уайт. Фото — Getty Images

Колишній «тимчасовий» чемпіон світу WBC Ділліан Вайт заявив, що український чемпіон WBA/WBO/IBF/IBO у суперважкій вазі Олександр Усик не є серйозним опонентом.

“Я хочу побачити, як мій співвітчизник досягає успіхів. Пояси [зараз] поїхали в Україну. Усик – чудовий боксер, але у нього все фігово з погляду особистості. Фігово, адже насправді він не продає бої”.

“Тепер йому сильно респектують, оскільки він побив Джошуа, але навіть незважаючи на поразки, формально Ентоні все одно більша шишка, ніж Усик. Так що якщо в цьому буде сенс, то я краще гнатимуся за боєм з ним, ніж з Усиком”.

26 листопада Ділліан у Лондоні проведе поєдинок з непереможеним американським боксером Джермейном Франкліном (21-0, 14 КО). При цьому Вайт уже висловив бажання провести бої з чотирма іншими боксерами, серед яких і Усик.

Ділліан програв два із трьох своїх останніх поєдинки. У квітні Вайт програв Тайсону Ф’юрі технічним нокаутом у шостому раунді в бою за титул WBC у суперважкій вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena