Sportarena

“Подвійні стандарти для інших гравців”. s1mple отримав бан від Федерації кіберспорту України за гру з росіянами

Костилєв грає в одній команді з росіянином electroNic

"Подвійні стандарти для інших гравців". s1mple отримав бан від Федерації кіберспорту України за гру з росіянами - Кіберспорт

Александр "s1mple" Костылев. Фото - hltv.org

Легенда Counter-Strike та ексгравець Natus Vincere Олександр “s1mple” Костилєв отримав бан від Федерації кіберспорту України (UESF).

Причина – гра s1mple в одній команді з російським гравцем в офіційних матчах (опублікованих на ресурсах HLTV, Liquipedia, VLR після 01.07.2025). Нагадаємо, Костилєв з літа 2025 року виступає у складі BC.Game Esports, за яку з жовтня грає росіянин Дєніс “electroNic” Шаріпов.

Дискваліфікація закінчується 30 червня 2027 року. Бан поширюється лише на турніри, організатором або партнером яких є Федерація кіберспорту України, та змагання, які проводяться за підтримки федерації або членами федерації.

Сам s1mple прокоментував рішення UESF:

“Подвійні стандарти для інших гравців. Люди, які прийняли це рішення, нічого не розуміють у кіберспорті і нічого для нього не зробили, тож їхня думка нічого не варта”.

З повним списком гравців, які отримали бан від Федерації кіберспорту України, можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, у 2025 році Федерація кіберспорту України офіційно оголосила про зміни в керівництві та новий стратегічний курс. Новим президентом ФКУ став власник української кіберспортивної команди Natus Vincere Максим Кріппа.

варіант матеріалу

Джерело: UESF

Или аккаунт Sportarena