Роман Санжар. Фото - fckarpaty.com
Головний тренер Карпат Роман Санжар поділився думками щодо матчу 11-го туру Favbet Ліги проти ПФК Львів (0:0). Наставник не надто задоволений результатом, проте відзначив дії команди, яка в меншості не дозволила супернику відзначитись.
«Поєдинок вийшов таким, яким і має бути дербі. «Валідольний» для тренерів, вболівальників… Вважаю, у нас була перевага у першому таймі: забивай пенальті, і це мало дати нам імпульс впевненості в собі. Але не забили, це вплинуло на команду, почали нервувати, в простих ситуаціях втрачали м’ячі», — цитує Санжара офіційний сайт Карпат.
«Коли залишились вдесятьох, наша задача ускладнилась. Але хлопці – молодці, зіграли в обороні організовано, витримали, і мали моменти в другому таймі, могли перемагати».
«Налаштовувались тільки на перемогу, тож після поєдинку відчуття двоякі: з одного боку ми незадоволені, що не змогли дотиснути суперника і перемогти, з іншого – грали в меншості, отримали пенальті у власні ворота, тож могли і програти».
«За самовідданість і бажання хлопцям я подякував, але щоб перемагати, треба забивати голи і реалізовувати моменти, а над цим нам ще працювати і працювати. Крім того, для перемог команді десь не вистачає досвіду втілення переваги у забиті м’ячі. По тому, як складався матч, ми більше незадоволені, аніж задоволені».
– Ви жалієтеся на брак досвідчених гравців і в той же час не випускаєте в старті Ді Франко…
– Він грає на позиції відтягнутого нападника, яка передбачає постійно знаходити і створювати гольові моменти. А тепер давайте згадаємо, скільки моментів він створив біля воріт суперника в останніх 5-6 матчах? Всі свої найкращі якості він демонстрував у центрі поля, а цього замало. При цьому так, він лідер команди, майстер, в нього багато бажання, чималий потенціал.
«Учора у нас була з ним розмова, він професійно до неї поставився, і на другий тайм, коли ми були в меншості, вийшов і якісно відпрацював в оборонних діях. Але, водночас, не зміг знайти моменту, щоб вирішити долю цього матчу. Тому вважаю, що йому потрібно було десь перезавантажитись, тож він вийшов лише у другому таймі. Але повторюся – він лідер команди і я на нього розраховую».
– Чому Понде не потрапив до заявки на матч?
– Понде працює, однак не так, як я від нього очікую. У нас є конкуренція, тож нині я ухвалив рішення залишити його поза заявкою. У кого більша самовіддача, більш якісні дії під час тренувального процесу – той і грає.
– Нічия сьогодні – це позитивний результат?
«Вважаю, що команда сьогодні мети не досягла».
Карпати посідають 9-те місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. В наступному матчі 27 жовтня команда Санжара зіграє проти Динамо.
Источник: Sportarena.ua