Фото - Getty Images
Збірна Франції виграла змішану естафету на першому етапі Кубка світу-2025/26 з біатлону у шведському Естерсунді.
Французька команда пройшла трасу без штрафних кіл, використавши шість додаткових патронів. На фініші переможцям поступилися 25 секунд італійці. Бронзу взяла збірна Норвегії
Збірна України виступала у складі: Богдан Цимбал, Богдан Борковський, Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко. Після двох етапів українці йшли у десятці найкращих. Однак, на третьому етапі Меркушина була змушена бігти два штрафні кола. У підсумку українці фінішували на 18-му місці.
Раніше збірна України (Антон Дудченко та Олександра Меркушина) посіла 12-й рядок в одиночній змішаній естафеті. Синглмікст виграла команда Швеції.
У понеділок в Естерсунді – день відпочинку. Етап відновиться 2 грудня, коли відбудеться жіноча індивідуальна гонка.
1. Франція (0+6) 1:05:16.1
2. Італія (0+8) +25.2
3. Норвегія (1+7) +1:05.3
4. Фінляндія (1+9) +1:45.8
5. Чехія (0+5) +1:46.1
6. США (0+12) +1:54.0
…
18. Україна (2+10) +5:18.3
Джерело: Sportarena.ua