Sportarena

Франція виграла змішану естафету в Естерсунді, Україна посіла 18-е місце

Місця на подіумі зайняли Італія та Норвегія

Франція виграла змішану естафету в Естерсунді, Україна посіла 18-е місце - Біатлон

Фото - Getty Images

Збірна Франції виграла змішану естафету на першому етапі Кубка світу-2025/26 з біатлону у шведському Естерсунді.

Французька команда пройшла трасу без штрафних кіл, використавши шість додаткових патронів. На фініші переможцям поступилися 25 секунд італійці. Бронзу взяла збірна Норвегії

Збірна України виступала у складі: Богдан Цимбал, Богдан Борковський, Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко. Після двох етапів українці йшли у десятці найкращих. Однак, на третьому етапі Меркушина була змушена бігти два штрафні кола. У підсумку українці фінішували на 18-му місці.

Раніше збірна України (Антон Дудченко та Олександра Меркушина) посіла 12-й рядок в одиночній змішаній естафеті. Синглмікст виграла команда Швеції.

У понеділок в Естерсунді – день відпочинку. Етап відновиться 2 грудня, коли відбудеться жіноча індивідуальна гонка.


КУБОК СВІТУ-2025/26. ПЕРШИЙ ЕТАП. ЕСТЕРСУНД, ШВЕЦІЯ. ЗМІШАНА ЕСТАФЕТА

1. Франція (0+6) 1:05:16.1
2. Італія (0+8) +25.2
3. Норвегія (1+7) +1:05.3
4. Фінляндія (1+9) +1:45.8
5. Чехія (0+5) +1:46.1
6. США (0+12) +1:54.0

18. Україна (2+10) +5:18.3

варіант матеріалу

Теги: Біатлон

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena