Sportarena

Україна посіла 12-е місце у синглміксті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді

Олександра Меркушина на останньому етапі підняла Україну на три позиції нагору

Україна посіла 12-е місце у синглміксті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді - Біатлон

Александра Меркушина, фото - Getty Images

Збірна України у складі Антона Дудченка та Олександри Меркушиної посіла 12-е місце у синглміксті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді.

Перший етап Україна завершила на 21-й позиції – Антон Дудченко після чистої першої стрільби на “стійці” заробив коло штрафу.

До заключного етапу українська команда підходила 15-ю – Олександра Меркушина спершу відіграла дев’ять позицій і Україна йшла 12-ою, але після етапу Дудченка команда опустилася на три місця.

На останньому етапі Олександра Меркушина використала три додаткові патрони, а Україна завершила гонку на підсумковій 12-й позиції.

Сьогодні, 30 листопада, також відбудеться змішана естафета, де Україну представлятимуть Богдан Цимбал, Богдан Борковський, Анастасія Меркушина та Олена Городна. Її старт – о 17:40 за київським часом.

  • Кубок світу з біатлону. Перший етап. Швеція, Естерсунд. Одиночна змішана естафета

1. Швеція (0+4)
2. Норвегія (0+6) +19.1
3. Франція (1+6) +37.3

12. Україна (1+11) +2.41.9

варіант матеріалу

Теги: Біатлон

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena