Українська тенісистка Анастасія Соболєва стала переможницею турніру WTT W50 у Гданську.
У фінальному матчі, який тривав 1 годину 34 хвилини, Соболєва перемогла Джину Файстель із Польщі.
Перший сет Соболєва виграла з рахунком 6:4, а потім у другій партії впевнено закрила матч – 6:2.
Для 22-річної українки цей титул став найбільшим у кар’єрі. Раніше вона тричі стала переможницею турнірів серії W35.
- WTT W50. Гданськ, Польща. Фінал
Джина Файстель (Польща) – Анастасія Соболєва (Україна) – 0:2 (4:6, 2:6)
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться