Марта Костюк. Фото - btu.org.ua
Українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала виступи на турнірі UTF Ladies Invitational в Ірпіні (Київська область). За її словами, вона сприймає турнір як спосіб підтримати форму.
“Так вийшло, що після першого матчу я три дні не грала, тому не розглядаю цей турнір, як повноцінні змагання, тому що формат домашній, обстановка інша. Я розглядаю його, як окремі матчі, які не приведуть мене першого місця. Немає такого, що я приїхала сюди за перемогою, рада, що просто граю”, – заявила Костюк.
“Один раз у мене був приблизно такий досвід довгого очікування матчів через дощ: в квітні минулого року в Кьясо, Швейцарія. Ми тренувалися в залі на килимі, а треба було грати на грунті. Ми почали тільки в четвер і в один день треба було грати 3 матчі. Було дуже важко. Тут же ми в принципі нікуди не поспішаємо. Напередодні в групі ми з дівчатками обговорили, чи хочемо грати по 2 матчі в день і всі погодилися”.
Сьогодні в Ірпіні Марта Костюк обіграла Маріанну Закарлюк і здобула другу перемогу на змаганні. До цього вона впоралася з Марією Берген і очолює групу B.
17-річна тенісистка знаходиться на 141-му місці рейтингу WTA.
Джерело: Sportarena.ua