Новак Джокович, фото - Getty Images
Перша ракетка світу Новак Джокович повідомив, що не виступатиме на Мастерсі в Парижі в цьому році. Серб пов’язав це з відсутністю можливості заробити рейтингові очки у Франції.
Замість цього Джокович планує виступити на майбутніх турнірах у Відні та Лондоні, де він зможе поліпшити свій рейтинг. Зокрема, в Австрії Новак може заробити до 500 очок.
Рішення серба пов’язано з новими правилами, згідно з якими він не зможе заробити очки в Парижі навіть в тому випадку, якщо виграє титул. Це пов’язано з тим, що в минулому році він став чемпіоном даного Мастерса.
Не так давно Новак Джокович поступився своєму головному переслідувачеві в рейтингу Рафаелю Надалю у фіналі Відкритого чемпіонату Франції.
Джерело: Sportarena.ua