Александр Петраков и Роман Яремчук, Getty Images
Нападник Бенфіки та збірної України Роман Яремчук поділився враженнями від виступів за національну команду під керівництвом Олександра Петракова.
Яремчук також вважає Шотландію — суперника українців у плей-оф за вихід на чемпіонат світу-2022 — дуже складним суперником, що дуже сильно виступає на власному полі.
«Шотландія? Це ж кожний футболіст грає в чемпіонаті Англії. Уявляєш, що це буде за бійня? Буде дуже складний матч на виїзді. В Глазго. Ми там були на стадіоні, я уявляю, як там будуть пластатися шотландці. Я думаю, що буде дуже важко», — зізнався Яремчук.
«Чи переживаю за голи Довбика? Ні, це конкуренція. Молодець, забиває. Рішення приймає тренер. Якщо хоче його ставити — будь ласка, ставте його».
«[З Петраковим] змінився трохи стиль гри, трохи перелаштувалися. І все, особливо нічого не змінилося. Мені здається, трохи загубилася… Коли Шевченко був, відчувалося, що було топ. Маю на увазі не в футбольному плані, а біля збірної вся обстановка, організація. Шевченко зробив таку атмосферу навколо збірної, що на нас дивилися вболівальники так, ніби це велика команда, все у ній організовано. Зараз трохи це загубилося, але це не провина тренера чи ще когось. Це моя думка. Думаю, що це була вимога тренера, він вкладав багато бажання».
«Хотілося б поїхати в Катар. Дуже сильно. Побувати на чемпіонаті світу… Ти можеш розповідати дітям, що був на чемпіонаті світу з футболу. Тому що це мрія, мені здається, кожного українця. Коли мундіаль був у 2006 році, пам’ятаю, я був дитиною, спостерігав за цими матчами. Це дійсно кайф. Те, що було на чемпіонаті Європи… І це чемпіонат Європи. Я уявляю, що на чемпіонаті світу. Це зовсім інакший футбол. Це не Ліга чемпіонів навіть. Дуже відрізняється рівень організації, підходу, усі найкращі футболісти, судді, вболівальники, трансляції. Площі у Львові, Києві, Харкові. Люди живуть цим, хочеться заради цього жити».
«Чесно кажучи, коли приїхав після чемпіонату Європи, у мене така депресія була. Я був вижатий як лимон. Стільки емоцій. Приїхав додому, і взагалі нічого не хотілося. Зовсім не було бажання грати в футбол три-чотири тижні, хотілося просто забути про футбол. Настільки з командою, з хлопцями прижилися, 50 днів разом були. Дійсно було кайфово».
«Я готувався до чемпіонату Європи цілеспрямовано. Для мене це не було напряжно. Я знав, що на мене чекає чемпіонат Європи і я готуюся зараз до нього. Я жив цим, хотів на Євро, тренувався і готувався саме до нього».
«Петраков — максималіст, він живе цим. Вміє налаштувати команду, показує, що він був на чемпіонаті світу U-20, я з ним був на чемпіонаті світу в Новій Зеландії. У нього є така хімія, він може донести футболістам свій стиль гри, за рахунок якого ми можемо поїхати на чемпіонат світу. І я думаю, що він — той тренер, який зможе це зробити».
Збірна України вийшла до плей-оф кваліфікації чемпіонату світу, посівши друге місце у відбірковій групі. На чолі з Олександром Петраковим команда виграла два з п’яти матчів відбору, жодного разу не програвши.
Джерело: Sportarena.ua