Арсенал - Брайтон, фото - Getty Images
Учора, 9 листопада, у матчах третього раунду Кубка англійської ліги програли всі п’ять клубів з Лондона – Челсі, Арсенал, Тоттенгем, Вест Гем та Крістал Пелас. Такий масовий та одномоментний виліт столичних клубів із турніру стався вперше в історії.
Нагадаємо, що Челсі програв Манчестер Сіті, Арсенал поступився Брайтону, Тоттенгем – Ноттінгем Форест, а Вест Гем і Крістал Пелас у серії пенальті поступилися дорогою в наступний раунд Блекберну та Ньюкаслу відповідно.
Дивіться також: Манчестер Сіті – Челсі. Відео огляд матчу за 9 листопада
Тепер із представників Лондона у четвертому раунді Кубка англійської ліги зіграє лише Чарльтон, який виступає у Першому дивізіоні.
Сьогодні відбудеться заключний матч третього раунду турніру – Манчестер Юнайтед прийматиме Астон Віллу.
Джерело: Sportarena.ua