Арда Туран. Фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Арда Туран поділився своїми враженнями від старту роботи в донецькому клубі та розповів про його цілі.
“Шахтар – чудова організація, яка має глибоку культуру та ДНК успіху. Я дуже радий бути тут. У нас фантастична атмосфера на передсезонних зборах. Мої гравці дуже позитивно реагують на інтенсивність тренувань. Я дуже щасливий. Звичайно, у нас тут великі цілі, але ми прогресуватимемо крок за кроком. По-перше, ми хочемо знову виграти чемпіонат України: це наша короткострокова мета. Звичайно, ми також хочемо досягти великих успіхів у Європі. Цей клуб має історію тріумфів у Європі. Ми хочемо пам’ятати ці моменти та писати нові історії”.
“Я знаю, які труднощі переживає країна. Підтримувати таку організацію на плаву і підтримувати мотивацію під час війни непросто. У цьому сенсі і працівники клубу, і гравці роблять чудову роботу. Як я вже казав, цей клуб має історію великих успіхів. Успіх стає звичкою. Ми тут, щоб нагадати людям про цю звичку та повернути її до життя”.
Арда Туран офіційно очолив Шахтар наприкінці травня, змінивши на тренерському містку Маріно Пушича. Турецький фахівець уклав контракт із клубом до літа 2027 року.
До призначення в Шахтар Туран працював в Еюпспорі, очолюючи клуб із квітня 2023 року.
Шахтар вже встиг дебютувати під керівництвом турецького спеціаліста в офіційному матчі, розгромивши фінський Ільвес (6:0) у першому поєдинку 1-го раунду кваліфікації Ліги Європи Гра-відповідь між командами пройде цього четверга, 17 липня.
Джерело: Marca