Лассина Траоре, фото - shakhtar.com
Нападник Шахтаря Лассіна Траоре розповів про свій хет-трик у контрольному матчі з Бріньє (5:0) зі Словенії та підготовку до нового сезону.
“Звісно, дуже важливі голи, адже основна місія форварда – забивати. Тому я безмежно радий нагоді відзначитися. Працюватиму над покращенням й удосконаленням своєї фізичної форми, очікуватиму на шанси і даватиму користь команді”.
“Авжеж, ми спілкувалися з Ардою Тураном як безпосередньо перед цією грою, так загалом на тренуваннях. Він наголошував, наскільки важливо опинятися у штрафному майданчику, аби мати змогу завершувати подібні моменти й реалізовувати такі нагоди на нашу користь”.
“Так, зараз я в чудовій формі. Відчуваю, що за ці три тижні ми багато вивчили і покращили як нашу фізичну форму, так і розуміння того бачення гри, що пропонує тренер. Гадаю, ми на правильному шляху, та треба продовжувати наполегливо працювати”.
Траоре забив три м’ячі у другому таймі з Бріньє. Також по голу провели Егіналду та Георгій Гочолеішвілі, який реалізував пенальті.
Шахтар провів свій третій спаринг у літнє міжсезоння. У першій грі під керівництвом Арди Турана Гірники обіграли хорватську Горицю (1:0), а у другій розійшлися миром зі Словацко (1:1).
17 липня Гірників чекає матч у відповідь проти Ільвеса. Ця гра відбудеться в Тампере і транслюватиметься на УПЛ ТБ та Київстар ТБ.
Джерело: Шахтер