Суркіс: якби ми дозволили нашим орендованим футболістам грати проти нас – чемпіонат вийшов би на новий рівень

Президент киян не проти подібної ініціативи.

Игорь Суркис, fcdynamo.kiev.ua

Президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував можливість виступів гравців клубу, які знаходяться в оренді, у матчах проти киян в УПЛ. За його словами, це підняло б чемпіонат на новий рівень, але правило повинно носити загальний характер.

“Якби першим кроком ми б дозволили нашим орендованим футболістам грати у всіх матчах, навіть проти нас, як це прийнято в усьому світі, то, думаю, на цьому етапі наш чемпіонат піднявся б на якісно новий рівень. Але для цього потрібно вирішити грати всім , щоб це не було винятком”, – заявив Суркіс.

“Щоб, наприклад, не було такого, що я дозволяю Леднєву грати проти Динамо. Я роблю дзеркально все тому, що робить Шахтар у цьому плані. А Шахтар дзеркально робить все, що робить Динамо. Тому, перш за все, потрібно підняти інтерес. А що для цього потрібно – наявність якісних футболістів. І сьогодні – зобов’язати всі клуби, у яких є футболісти в оренді, щоб вони продовжували виходити на поле навіть проти тих команд, яким належать.

Це можуть зробити УПЛ і УАФ, у них є ці важелі. Динамо і Шахтар диктують правила? Ми нічого такого не робимо, просто говоримо про те, що ми маємо домовитися, щоб наші футболісти могли боротися проти нас точно так само, як це роблять проти інших команд. Хоча б на якомусь етапі, 2-3 роки, поки чемпіонат не підніметься на новий рівень”.

Нагадаємо, що всі футбольні змагання в Україні були припинені на невизначений термін у зв’язку з пандемією коронавірусного захворювання COVID-19. Керівництво УПЛ повідомляло про ймовірне відновлення сезону в середині травня.

На вимушену паузу Динамо пішло на третьому місці в чемпіонаті. Команда Олексія Михайличенка поступається другим рядком Зорі за результатами особистих зустрічей. Лідирує із великим відривом Шахтар.


Чемпіонат України

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться