Sportarena

Шахтар отримав п’ять вихідних після матчу з Колосом

Гірники зберуться на базі 13 листопада

Шахтар отримав п'ять вихідних після матчу з Колосом - Чемпіонат України

Шахтер, shakhtar.com

Шахтар у зв’язку з перервою на поєдинки збірних отримав п’ять вихідних після матчу з Колосом (3:1).

Донецька команда збереться на своїй базі у Святошино в суботу, 13 листопада. Команда Роберто Де Дзербі розпочне підготовку до матчу проти Руху без гравців, які були викликані до розташування своїх національних збірних.

Після перемоги над Колосом (3:1) та осічки Динамо у матчі з Ворсклою (1:2) донеччани очолили турнірну таблицю чемпіонату України.

З Рухом оранжево-чорні зіграють 20 листопада. Зустріч відбудеться на НСК Олімпійський у Києві.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena