Дмитрий Ризнык, фото - shakhtar.com
Голкіпер Шахтаря Дмитро Різник оцінив матч Гірників проти Оболоні. Поєдинок 22-го туру, що проходив на Оболонь-Арені, приніс донеччанам перемогу з рахунком 2:0.
– Що було найскладнішим для Шахтаря у цьому матчі?
– Період після збірних завжди складний. Нашим гравцям дали чимало вихідних під час міжнародної паузи.
Дивіться також: Оболонь – Шахтар. Відео огляд матчу за 29 березня
– Але ж ти викликався в розташування національної збірної і практично не відпочивав…
– Це зрозуміло, але для всіх наших хлопців було важливо виграти у Оболоні. Думаю, що 2:0 це чудовий результат для нашої команди.
– Після першого тайму тренерський штаб вносив багато змін до гри Шахтаря?
– Ми поспілкувалися у роздягальні, і тренери зробили деякі коригування.
Читайте також: Бондар: Хто, якщо не Судаков, найкращий в УПЛ 2024-го? Потім назву двох хлопців – Кевіна та Владислава Ваната
– На 82-й хвилині Оболонь цілком могла зрівняти рахунок, але тебе підстрахував Педріньйо, вибивши м’яч із лінії воріт. Що ти відчув у цей момент?
– Вже нічого. Я був відіграний, як то кажуть. Класно, що Педріньйо зорієнтувався і вибив м’яч із незахищеного кута воріт.
– Якої ти думки про нових бразильців Шахтаря – Еліаса та Аліссона?
– Вони обидва класні футболісти. Їм лише потрібен час для адаптації. Вже найближчим часом вони допомагатимуть команді.
Читайте також: Бондаренко: В Олександрії грає Супер Іван і нам буде супер важко
– Що б ти сказав про Антона Глущенка, який забив дебютний м’яч в УПЛ?
– Він старається на тренуваннях. Антон ще молодий гравець. Доля нагородила його забитим м’ячем.
Джерело: Sportarena.ua