Sportarena

Магучіх: Я дуже рада, це буде мій перший чемпіонат України на вулиці за п’ять років

Ярослава візьме участь у національній першості, яка пройде у Львові 10-12 липня

Магучіх: Я дуже рада, це буде мій перший чемпіонат України на вулиці за п'ять років - Легка атлетика

Ярослава Магучих. Фото: REUTERS/Aleksandra Szmigiel

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх прокоментувала своє повернення на чемпіонат України з легкої атлетики на свіжому повітрі.

“Я дуже рада, тому що це буде мій перший чемпіонат України на вулиці за п’ять років. Востаннє я виступала перед Олімпійськими іграми в Токіо. Я дуже рада і сподіваюся, що багато людей прийдуть підтримати наших спортсменів у Львові на стадіон. Тож чекаємо”.

“Підготовка буде ще в Україні. Такий підготовчий збір на 10 днів. Тому тренуватимемося, щоб показати найкращий результат в Україні”.

Ярослава стала переможницею етапу World Athletics Continental Tour – Gold у Загребі. Могучих у Хорватії стрибнула на 1.97 м, достроково гарантувавши собі перемогу. Після цього Ярослава замовила висоту 2,01 м, але не змогла її підкорити.

Читайте також: Магучіх: На стрибок 2.01 м мені трохи не вистачило відштовхування під себе

Зазначимо, що на етапі у Загребі також взяла участь інша легкоатлетка з України Ірина Геращенко, яка посіла лише дев’яте місце із результатом 1,85 м. Юлія Левченко пропустила змагання у Хорватії через травму.

Для Магучіх це третя поспіль перемога у літньому сезоні та сьома у 2026 році. Наприкінці травня українка з результатом 1,97 м здобула золото на етапі Діамантової ліги у марокканському Рабаті. Також Ярослава стала переможницею етапу World Athletics Continental Tour – Gold у нідерландському Хенгело.

варіант матеріалу

Джерело: Суспільне Спорт

Или аккаунт Sportarena