Sportarena

Пушич: Як у будь-якому кубковому матчі на цьому етапі, головне – пройти далі, і ми це зробили

Шахтар лише у додатковий час обіграв Олександрію та завоював путівку до півфіналу

Пушич: Як у будь-якому кубковому матчі на цьому етапі, головне – пройти далі, і ми це зробили - Чемпіонат України

Марино Пушич. Фото - shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував непросту перемогу своєї команди над Олександрією (1:0) в 1/4 фіналу Кубка України-2024/25.

“Як у будь-якому кубковому матчі на цьому етапі, головне – пройти далі, і ми це зробили. Вважаю, ми показали хорошу гру. Важкий поєдинок, можна сказати 50 на 50 у перші 50 хвилин. Потім ми зробили певні зміни, і вони додали нам нової енергії, ми почали краще й краще грати з м’ячем. Мушу сказати, що поле було не ідеальним для гарного футболу, але загалом ми здобули заслужену перемогу”.

“Ми не дозволяли супернику створювати багато моментів, зіграли на нуль. Самі мали декілька гольових можливостей, вважаю, що могли б забити раніше, але в цілому заслужили на перемогу в цій грі. Тож хочу похвалити усіх своїх футболістів, тому що вони були організовані, дисципліновані, наполегливо працювали та мали багато хороших епізодів з м’ячем. Гарна та важлива перемога, проходимо далі”.

Дивіться також: Олександрія – Шахтар. Відео огляд матчу за 2 квітня

Єдиний гол у сьогоднішньому матчі на 109-й хвилині забив Кевін.

Гірники стали другим півфіналістом Кубка України, приєднавшись до Буковини. Два інших учасники 1/2 фіналу визначаються в матчах Рух — Динамо і Верес — Полісся.

Свій наступний матч Шахтар проведе 6 квітня проти Вереса в рамках 23-го туру УПЛ.

варіант матеріалу

Джерело: Шахтер

Или аккаунт Sportarena