Sportarena

Пушич: Ми вирішили долю матчу вже в першій половині і зіграли до біса добре

Гірники розгромили ЛНЗ на виїзді, забивши тричі у перші 20 хвилин

Пушич: Ми вирішили долю матчу вже в першій половині і зіграли до біса добре - Чемпіонат України

Марино Пушич, фото - shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич залишився задоволеним грою команди після розгрому ЛНЗ (4:1) у матчі 24-го туру Української Прем’єр-ліги.

“Скільки ми забиваємо у перших таймах – це запитання на основі статистики, а вона не кожного разу показує реальну картину гри. Так, сьогодні ми забили три голи в першому таймі, але було багато матчів, де ми теж забивали в першому таймі. Тому що кожна гра має свою історію, це дуже просто. Сьогодні склалося так, що ми демонстрували чудовий пресинг у першому таймі, багато разів повертали володіння м’ячем на половині поля суперника, продовжували атакувати і тому змогли отримати шанси, щоб забити. Проте це не тільки сьогодні: можливо, у минулих матчах ми не відзначилися в першому таймі, але створили достатньо гольових нагод, за винятком попередньої гри. Тож найважливіше – це перемога”.

“Ви не перемагаєте у грі в першому таймі, поєдинок триває 95, іноді 99 хвилин, тому ця статистика абсолютно некорисна, якщо аналізувати матчі. Ви граєте 99 хвилин, і якщо забили двічі-тричі в першому, а не в другому таймі, це не має значення – гра триває 90 хвилин. Нам вдалося сьогодні зробити велику різницю в першому таймі, насправді, ми вирішили долю матчу вже в першій половині – чудова робота моєї команди”.

“Так, я дуже задоволений другим таймом… Одна команда перемогла в цьому виїзному матчі з рахунком 4:1, і в нас було багато нагод забити ще та зробити рахунок 5… 6… можливо, 7:1. Це цілком нормально, що команда вирішує долю матчу вже в першому таймі, це зменшує темп гри в другому таймі і дає супернику трохи більше свободи, бо ми зробили деякі зміни. Але питати в команди, яка перемогла 4:1 і показувала сьогодні такий гарний футбол, – некоректно”.

“Але дякую за ваші привітання. Тому не варто проявляти негатив до Шахтаря. Шахтар заслуговує на позитив. І ви також не будьте негативними, ставлячи запитання про те, чому так пройшов перший тайм. Ви маєте знати, що гра триває 90 хвилин. Добре? Ми зіграли до біса добре”.

Дивіться також: ЛНЗ – Шахтар. Відео огляд матчу за 11 квітня

Гірники забили тричі у перші 20 хвилин гри, дублем відзначився Марлон, ще один м’яч у свої ворота зрізав захисник господарів Айді Дайко. ЛНЗ зумів уникнути «сухої» поразки наприкінці зустрічі після голу Хайдіна Саліху. Але Гірники повернули перевагу у три м’ячі, вже у компенсований час відзначився Лассіна Траоре.

Шахтар набрав 50 очок і посідає третє місце в УПЛ. У наступному матчі команда Маріно Пушича зіграє з Кривбасом 16 квітня у дограванні поєдинку п’ятого туру.

варіант матеріалу

Джерело: Шахтер

Или аккаунт Sportarena