Sportarena

Бущан розірвав контракт із Аль-Шабабом

Український воротар минулий сезон провів у Поліссі в оренді

Бущан розірвав контракт із Аль-Шабабом - Футбол

Георгий Бущан, фото - x.com/AlShabab_EN

Український голкіпер Георгій Бущан офіційно залишив Аль-Шабаб. Сторони розірвали контракт, який мав діяти ще один рік.

У січні 2025 року Бущан став гравцем Аль-Шабаба, перейшовши з Динамо за 3 мільйони євро. За клуб із Саудівської Аравії 31-річний воротар провів 13 матчів у всіх турнірах, у яких пропустив 28 голів. За Аль-Шабаб Бущан не зміг провести жодного матчу “на нуль”.

Аль-Шабаб заборгував Динамо за трансфер Георгія і клубу загрожував трансферний бан. У грудні 2025 року саудівці відзвітували, що врегулювали з ФІФА справу про борг щодо переходу українця.

У вересні 2025 року Бущан залишив Аль-Шабаб. Кіпер перейшов у Полісся на правах оренди до кінця сезону-2025/26. Воротар провів чотири матчі у чемпіонаті та Кубку України за першу команду та пропустив шість голів. Дві гри Бущан відіграв “на нуль”.

32-річний Бущан – вихованець Динамо. У складі киян кіпер двічі ставав чемпіоном України, кілька разів вигравав Кубок та Суперкубок країни.

варіант матеріалу

Джерело: Аль-Шабаб

Или аккаунт Sportarena