Марино Пушич, фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич поділився емоції після дострокового завоювання чемпіонського титулу за підсумками матчу 28 туру УПЛ з Динамо (1:0).
“Так, це мій перший виграний трофей в Україні. Він дуже важливий і має велике значення для мене. Особливо якщо згадувати, з чого ми починали, в якій ситуації була команда, нашу програму під час єврокубкової кампанії, яку ми непогано пройшли, а також як змагалися у чемпіонаті України”.
“Як я вже казав, у цьому чемпіонаті жорстка конкуренція, цей момент недооцінюється. Є багато команд, які можуть демонструвати хороший футбол, тому я дуже пишаюся”.
“Щиро дякую нашим уболівальникам, враховуючи, в яких умовах клубу доводиться працювати, як країна змушена виживати, ці люди просто неймовірні. Хочемо присвятити це чемпіонство нашим уболівальникам та всім українцям. Дякую за запрошення”.
“Хочу подякувати всім, хто працює в клубі і виконує неймовірну роботу. Також дякую всім своїм гравцям. Є чудовий колектив, який показував характер у складних ситуаціях, демонстрував фантастичний футбол і наполегливо працював. Я вже говорив гравцям, тепер скажу вам: для мене вони – Герої”.
“Досвід залишається з тобою, і він дуже важливий, це дуже особливий поєдинок. Дербі само по собі дуже специфічна гра: багато напруги, багато емоцій. Але крім таких обставин у нас було ще більше енергії та емоцій, бо нам було що втрачати, на відміну суперника” .
“Ми грали, щоб швидко вирішити хід гри, і так і зробили завдяки голу. Постійно були думки, більше атакувати чи захищатися… Я знаю, що в таких моментах потрібно вибрати один варіант, неможливо діяти у двох напрямках. Потім я відчув енергію. на полі, зрозумів, чого потребувала моя команда, і вирішив грати на результат, адже це важливо.
“У нас добре вийшло у другій половині. Тоді дуже допомогло відчуття того, що потрібно було зробити у грі, щоб перемогти. Вже було не до краси, потрібен був результат. Ви всі знаєте, що я люблю гарну гру, намагаюся забити ще один м’яч. – і так буде завжди. Однак у мене є певний досвід у чемпіонських перегонах, і в таких матчах усе будується на структурі, організації, виборі добрих моментів”.
“Звичайно, це фантастичне досягнення – ми стали чемпіонами, але ми ще не закінчили. Незабаром на нас чекає важлива гра за Кубок України. Для мене і для всього клубу це важливий момент. Дуже чекаємо цього матчу і також хочемо виграти цей трофей”.
“Я завжди говорю своїм гравцям, що у них є доба на святкування, незалежно від того, який саме матч попереду. Після цього потрібно зосередитися на наступній грі. Відсвяткуємо 24 години, а потім усі мають бути готові до наступної зустрічі. Ми теж хочемо виграти цей титул.
Дивіться також: Шахтар – Динамо. Відео огляд матчу за 11 травня
Шахтар у номінально домашньому матчі обіграв Динамо завдяки голу Георгія Судакова з пенальті. Гірники відірвалися від принципового суперника на 7 очок та достроково оформили чемпіонський титул — 15-й в історії. Динамо залишається на одне чемпіонство більше.
В УПЛ команді Пушича залишилося зіграти два поєдинки — обидва на виїзді, з Дніпром-1 та Поліссям. До цього, 15 травня, Шахтар чекає фінал Кубка України проти Ворскли. Матч прийме стадіон «Авангард» у Рівному.
Джерело: Шахтер