Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін подякував екс-тренеру гірників Роберто Де Дзербі за роботу в команді. Палкін зазначив, що у клубі пов’язували великі надії з італійським фахівцем.
“Де Дзербі провів із командою неповний сезон, всього 30 матчів, але навіть за цей час підтвердив, що є сильним і амбітним тренером, а ми ще раз переконалися, що рік тому зробили абсолютно правильний вибір. Клуб пов’язував із Роберто великі надії, і дуже шкода, що через обставини, що склалися, потенціал нашої співпраці не був реалізований повною мірою”, – заявив генеральний директор.
“Де Дзербі вписав своє ім’я в історію клубу як тренер-переможець: він разом із командою завоював трофей Суперкубку України-2021 та впевнено вів Шахтар до чемпіонського титулу”, – зазначив Палкін.
“Особливо хочеться подякувати Роберто та його тренерському штабу за виняткову порядність і відданість клубу, коли після початку повномасштабної війни вони залишилися вірними команді і разом з нею провели благодійний тур на підтримку України”, – написав генеральний директор.
Раніше Шахтар офіційно повідомив про припинення співпраці з головним тренером Роберто Де Дзербі. Змінити італійця має Ігор Йовічевіч, останнім місцем роботи якого є Дніпро-1. Хорвату запропонували контракт терміном на два роки.
Минулий чемпіонат України було достроково завершено через напад російських військ. Шахтар завершив сезон на першому місці та вийшов у груповий етап Ліги чемпіонів.
Старт нового сезону української Прем’єр-ліги попередньо призначено на 23 серпня.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться