Олександрія орендувала у Динамо захисника Максима Дячука. Контракт розрахований до 30 червня 2024 року.
18-річний Дячук вихованець академій Ніка (Івано-Франківськ) та Скала (Моршин). З 2019 року грає за молодіжний склад Динамо. Також є гравцем юнацької збірної України U-19.
У минулому сезоні Юнацької ліги УЄФА Дячук зіграв за Динамо U-19 вісім матчів та забив один м’яч.
Раніше Олександрія підписала півзахисника Артема Шулянського, продовжила контракти з півзахисниками Сергієм Рибалкою та Юрієм Копиною, нападником Олегом Кожушком, а також викупила у Металіста захисника Андрія Цурікова.
Також склад команди Юрія Гури поповнили захисник Олександр Мартинюк та нападник Богдан Кобзар. Гравці підписали з Олександрією контракти на три роки.
Старт чемпіонату України 2022/23 орієнтовно призначено на 23 серпня.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться