Sportarena

Олександрія орендувала у Динамо 18-річного захисника Дячука

Договір на два роки

Олександрія орендувала у Динамо 18-річного захисника Дячука - Чемпіонат України

Максим Дячук, fco.com.ua

Олександрія орендувала у Динамо захисника Максима Дячука. Контракт розрахований до 30 червня 2024 року.

18-річний Дячук вихованець академій Ніка (Івано-Франківськ) та Скала (Моршин). З 2019 року грає за молодіжний склад Динамо. Також є гравцем юнацької збірної України U-19.

У минулому сезоні Юнацької ліги УЄФА Дячук зіграв за Динамо U-19 вісім матчів та забив один м’яч.

Раніше Олександрія підписала півзахисника Артема Шулянського, продовжила контракти з півзахисниками Сергієм Рибалкою та Юрієм Копиною, нападником Олегом Кожушком, а також викупила у Металіста захисника Андрія Цурікова.

Також склад команди Юрія Гури поповнили захисник Олександр Мартинюк та нападник Богдан Кобзар. Гравці підписали з Олександрією контракти на три роки.

Старт чемпіонату України 2022/23 орієнтовно призначено на 23 серпня.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena