Невертон. Фото - ФК Шахтер
Вінгер донецького Шахтаря Невертон повноцінно відновився від травми та повернувся до загальної групи Гірників.
Повідомляється, що 20-річний футболіст разом із командою готується до суботнього поєдинку проти Металіста 1925.
Нагадаємо, Невертон змінив ігровий номер на 11-й. Раніше гравець виступав під 39 номером.
Невертон у новому сезоні провів 10 матчів у всіх турнірах, у яких забив два голи.
Свій наступний матч Шахтар проведе 13 вересня у Житомирі проти Металіста 1925 в рамках п’ятого туру УПЛ.
варіант матеріалу
Джерело: Телеграмм Шахтера