Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував перемогу команди над Металістом 1925 (2:0) в матчі 7-го туру УПЛ. Румунський фахівець зазначив, що кияни краще діяли після перерви і заслужено здобули три очки.
“Цей рахунок говорить про силу суперника. Ми грали добре, але грали проти хорошого суперника. Я аналізував цю команду, вона виходить з оборони через пас, вона дуже небезпечна на контратаках. Знав, що нам потрібно забити гол, щоб суперник почав виходити в атаку , ми його забили на початку другого тайму. У першому таймі було трохи складніше, але другий був повністю під нашим контролем”, – сказав Луческу.
“Задоволений, як футболісти показали себе. Нам було складно, ми контролювали хід гри, але суперник добре оборонявся. Але все змінилося після забитого гола. Радий, як хлопці грають. Особливо ті, які замінили наших травмованих і дискваліфікованих футболістів. Намагаюся підтримувати гравців в тонусі, щоб всі відповідали рівню команди. Вихід Гармаша став важливою заміною, він забив гол і поміняв картину на полі”.
“Не можу коментувати рішення VAR. Мені здалося, що на Гармаші був пенальті і я не розумію, чому суддя не попросив допомоги у VAR. Але я не можу нічого сказати, тому що не бачив ці епізоди. Обидві команди грали в футбол, а арбітр не зіпсував гру. Те, що я говорив в роздягальні – це моя справа. Але після перерви футболісти стали грати краще, почали краще комбінувати. Ми могли забити більше, ніж два голи”.
Динамо впевнено лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 19 очок після семи турів.
14 вересня Динамо вдома зіграє з Бенфікою в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Початок – о 22:00.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться