Sportarena

Луческу: “Людина, яка першою повідомила про моє бажання покинути Динамо, вже вибачилася”

Румун зняв всі питання з приводу чуток про відхід

Луческу: "Людина, яка першою повідомила про моє бажання покинути Динамо, вже вибачилася" - Чемпіонат України

Мирча Луческу. Фото: Getty Images

Головний тренер Динамо Мірча Луческу спростував інформацію про те, що він нібито бажає покинути київський клуб. За словами румуна, він вже побачився з людиною, який поширив цей слух, і той вибачився.

“У цих чутках немає правди. Це просто новина, яка шкодить мені в стосунках з усіма. Я не знаю, як можна придумувати такі новини, особливо в цей період. Готуюся до матчів чемпіонату. У нас проблеми, багато гравців з COVID-19, і я намагаюся зібратися, щоб організувати зимовий табір. У мене інші турботи. Звичайно, коронавірус може вплинути на що завгодно, але це не означає, що я думаю здатися, в будь-якому випадку мені потрібно виконати контракт, і я сподіваюся це зробити”, – заявив Мірча Луческу.

“Вперше я виглядаю боягузом по відношенню до клубу. У цей період людям потрібно приділяти більше уваги тим, які новини їм повідомляють. Це лише слух, я розмовляв з тим, хто повідомив цю новину, він вибачився. У такій ситуації не може бути й мови про відмову від роботи”.

Румунське видання Ziare.com повідомляло, що румун розглядає варіант з відходом з Динамо з особистих причин, а також що в умовах пандемії COVID-19 Луческу вперше за довгий час змушений перебувати далеко від своєї дружини.

Мірча очолив Динамо минулого літа, підписавши контракт за схемою 2+1. Під його керівництвом кияни лідирують в чемпіонаті України і вперше з 2016 року вийшли в групу Ліги чемпіонів.

У найближчу суботу, 21 листопада Динамо зіграє з Інгульцем в 10-му турі Favbet Ліги.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena