Луиш Каштру. Фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру розповів про свій можливий відхід з клубу в кінці нинішнього сезону. За його словами, його команда буде готова вислухати пропозиції щодо зміни місця роботи.
“Життя вчить нас жити день у день. У минулому році ми виграли УПЛ з різницею в 23 очки над другим місцем, вийшли в півфінал Ліги Європи. У майбутньому ми думаємо, що у нас будуть пропозиції, але все може статися. Ми хочемо бути чемпіонами з Шахтарем, а потім вислухати тих, кому цікава наша робота. Але в центрі нашої уваги – Шахтар “, – заявив Луїш Каштру.
59-річний Каштру очолив донецьку команду в минулому році після переїзду в Рому попереднього тренера Пауло Фонсеки. У дебютному сезоні під керівництвом португальця Гірники стали чемпіонами України, але не змогли виграти Кубок країни.
До переходу в Шахтар Луїш Каштру працював виключно в Португалії, очолюючи Пенафієл, Порту, Ріу Аве, Шавеш і Віторію Гімарайнш.
В даний момент Гірники знаходяться на третьому місці турнірної таблиці УПЛ. Груповий етап ЛЧ Шахтар почав з виїзної перемоги над Реалом – 3: 2.
Джерело: Sportarena.ua