Кабаєв: Тренуюсь у залі, але на поле ще не виходив, нога не дозволяє грати у футбол

Хавбек працює на тренувальному зборі Динамо в Австрії

Владислав Кабаев, фото - fcdynamo.com

Півзахисник Динамо Владислав Кабаєв прокоментував процес відновлення після травми на тренувальному зборі в Австрії.

“Насправді, важко сказати, який етап, тому що моє відновлення затяглося. Напередодні їздив до Мюнхена до лікаря, який проводив операцію. Він сказав, що в суглобі все ще є рідина, і її необхідно прибрати. Мені зробили відповідні ін’єкції і підібрали спеціальні устілки для взуття для кращого розподілу навантаження”.

“Роблю все, щоб якнайшвидше повернутися до тренувань. Разом з хлопцями двічі на день тренуюся в залі, але на футбольне поле поки не виходив. Також багато займаюся велосипедом, щоб м’язи звикали до навантажень”.

“Завжди важко, коли не можеш допомогти та зіграти. Приходжу на тренування, але нога не дозволяє грати у футбол”.

“Завжди приїжджаю на базу, коли команда збирається побачитися з хлопцями, тренерським та медичним штабом, виконати необхідні процедури з реабілітологом. Намагаюся не випадати з колективу. Дуже задоволений, що поїхав на збір, відновлююсь тут і перебуваю у такій приємній атмосфері”.

“Я готовий вийти навіть завтра, але одного разу вже поспішив, і довелося робити операцію. Дійшли до рішення з тренерським штабом і лікарями, поки зосереджуся на відновленні в залі. Сподіваюся, що через п’ять-шість днів бігатиму на полі”.

“Думаю, більше навантаження в команді, адже на вулиці велика спека. Бачив, наскільки втомлені хлопці приходять після тренувань. Але в мене довші тренування за часом. Коли сам займаєшся в залі без м’яча, то усвідомлюєш, що не за це футбол любиш. Так, це важко і неприємно, але це частина футболу”.

“Наші суперники високої якості. Перший тайм матчу проти Славії мені сподобався, у другому підсіли. Але це збір, команда грає на фоні навантажень. Цікаво буде подивитися на гру з Жиліною”.

Динамо вже провело перший спаринг на літньому зборі, зігравши внічию із чеською Славією (1:1). Далі у команди Ігоря Костюка заплановані контрольні матчі з Жиліною (Словаччина), Вечистою (Польща), австрійським ЛАСКом, і четвертий суперник поки що уточнюється.

Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило команді Ігоря Костюка здобути путівку до кваліфікації Ліги Європи.

У першому відбірковому раунді Ліги Європи кияни зіграють із Університетом Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.



Джерело: Динамо

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться