Голкіпер Шахтаря Кіріл Фесюн прокоментував свій дебютний матч за Гірників, який відбувся у Черкасах у протистоянні з ЛНЗ (4:1).
“Це досить значний день для мене, тому що дебют у такому великому клубі – це те, про що я дуже довго мріяв, дуже довго чекав. І коли така нагода випала, то треба нею користуватися”.
“Перед грою були деякі переживання – команда підтримала. У грі вже не відчувалося цього мандражу, бо все добре”.
“Вважаю, що ми переграли суперника, повністю домінували. Були в них деякі моменти, але добре, що ми виграли та взяли три важливі очки”.
Дивіться також: ЛНЗ – Шахтар. Відео огляд матчу за 11 квітня
Нагадаємо, що 22-річний Кіріл Фесюн перебрався до Шахтаря влітку минулого року з Колоса. Наразі він підміняє у рамці воріт основного голкіпера Гірників Дмитра Різника, який вибув на два тижні через м’язову травму.
Шахтар завдяки перемозі над ЛНЗ має 50 набраних очок і, як і раніше, йде третім у турнірній таблиці. Від Олександрії він відстає на три очки, а від Динамо – на сім.
У наступному матчі команда Маріно Пушича зіграє з Кривбасом 16 квітня у дограванні поєдинку п’ятого туру УПЛ.
Джерело: Шахтер
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться