Sportarena

Металург припинив співпрацю із Сергієм Ковальцем

Наставнику не вдалося залишити запорізький клуб у Першій лізі

Металург припинив співпрацю із Сергієм Ковальцем - Друга ліга України

Сергей Ковалец. Фото: Фото - t.me/scmetalurg

Металург офіційно оголосив про припинення співпраці з головним тренером Сергієм Ковальцем.

Керівництво запорізького клубу вирішило розійтися з 57-річним фахівцем за обопільної згоди сторін.

“У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу ми прийняли рішення припинити співпрацю за згодою сторін”.

“Хочу подякувати вболівальникам із Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані”.

“Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для Металурга зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед. Також хочу привітати команду U-19 із перемогою в Регіональній лізі. Багато з цих хлопців тренувалися з основною командою, і саме за ними майбутнє запорізького футболу”.

Ковалець очолив запорожців у січні 2026 року. Під його керівництвом команда провела 12 матчів, у яких здобула три перемоги, двічі зіграла внічию, і зазнала семи поразок.

Металург фінішував останнім у турнірній таблиці Першої ліги, і наступного сезону виступатиме у третьому за силою дивізіоні.

варіант матеріалу

Джерело: Металлург Запорожье

Или аккаунт Sportarena