Півзахисник Інтера Генріх Мхітарян вибув на 2-3 тижні. Вранці у вірменського хавбека діагностували розтягнення м’язів лівого стегна.
Стан гравця переглянуть за кілька днів, проте гравець пропустить найближчі матчі Інтера проти Спеції, Лаціо та Кремонезе. Ціль гравця – відновитись до дербі з Міланом, яке відбудеться 3 вересня.
33-річний хавбек перейшов в Інтер на початку липня, коли закінчився його контракт із Ромою. Мхітарян встиг дебютувати у новій команді, вийшовши на заміну у матчі з Лечче (2:1).
У наступному турі Інтер 20 серпня прийме Спецію українця Віктора Коваленка.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться