Getty Images
Реалу, Барселоні і Ювентусу загрожує дворічне відсторонення від єврокубків за участь в створенні Суперліги.
УЄФА почав дисциплінарне провадження за фактом організації цими клубами закритого турніру, про створення якого оголосили в квітні.
Реал, Барселона і Ювентус – три клуби, які не вийшли з Суперліги, в той час як ще дев’ять клубів-засновників вже відмовилися від проекту на тлі його публічного осуду з боку футбольної громадськості, фанатів та керівних органів.
Незважаючи на погрози з боку УЄФА, іспанські та італійський гранди не відмовляються від проекту Суперліги, але готові його переглянути.
До складу Суперліги повинні були входити 20 клубів, 15 з яких гарантовано відбиралися в нього на правах співзасновників. Ще п’ять клубів планували запрошувати щорічно.
Джерело: Sportarena.ua