Віцепрезидент Барселони з економічної сфери Едуард Ромеу залишив свою посаду. Функціонер розповів про своє рішення у середині березня, після чого його відставку затвердила Рада директорів у понеділок.
Ромеу обіймав посаду віцепрезидента протягом трьох років. Його завданням було виведення клубу з кризи після пандемії коронавірусу та фінансове оздоровлення діяльності Барселони. Ромеу продовжить співпрацювати з клубом як незалежний радник.
Раніше президент Барселони Жоан Лапорт заявив, що клуб достроково розриває контракт з Nike після 27 років співпраці. Блауграна розгляне варіанти інших виробників екіпірування, які запропонують вигідніші умови.
Барселона посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги. У наступному поєдинку команда Хаві зіграє проти Лас-Пальмаса 30 березня.
Джерело: Барселона
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться