Віцепрезидент Барселони з економічної сфери Ромеу залишив свою посаду

Функціонер протягом трьох років займався фінансовим оздоровленням клубу

Автор: SPORTARENA

Эдуард Ромеу, фото - Getty Images

Віцепрезидент Барселони з економічної сфери Едуард Ромеу залишив свою посаду. Функціонер розповів про своє рішення у середині березня, після чого його відставку затвердила Рада директорів у понеділок.

Ромеу обіймав посаду віцепрезидента протягом трьох років. Його завданням було виведення клубу з кризи після пандемії коронавірусу та фінансове оздоровлення діяльності Барселони. Ромеу продовжить співпрацювати з клубом як незалежний радник.

Раніше президент Барселони Жоан Лапорт заявив, що клуб достроково розриває контракт з Nike після 27 років співпраці. Блауграна розгляне варіанти інших виробників екіпірування, які запропонують вигідніші умови.

Барселона посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги. У наступному поєдинку команда Хаві зіграє проти Лас-Пальмаса 30 березня.



Джерело: Барселона

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться