Дана пропозиція надійшла до гравців ще 23 травня. Друга хвиля зниження зарплат мала на увазі 10 мільйонів євро економії для клубу.
Спочатку гравці погодилися знизити зарплату через кризу, викликану пандемією коронавірусу, щоб зберегти виплати для обслуговуючого персоналу і допомогти клубу. Економія склала 40 мільйонів євро (17% від зарплат).
Відзначимо, що блаугранас вже втратили 120-140 мільйонів євро. Каталонці сподіваються продати футболістів на 70 мільйонів для рівняння клубних рахунків.
Барселона очолює чемпіонат Іспанії, випереджаючи Реал на два очки. У першому турі після карантину команда Кіке Сетьєна зіграє 13 червня з Мальоркою.
Чемпіонат Іспанії
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться