28-річний португалець прийшов у новий клуб вільним агентом і уклав угоду до 2026 року.
Монте прийшов у Дніпро-1 у вересні 2021 року. Встиг провести за український клуб 9 матчів, відзначився однією гольовою передачею.
Після початку повномасштабного російського вторгнення португалець залишив Україну. Грав в оренді спочатку за Альмерію, потім за португальський Шавеш.
У сезоні 2022/23 центральний захисник був основним гравцем клубу португальської еліти, зіграв 33 матчі, отримав 7 жовтих карток.
Малага, яка ще 10 років тому грала в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, новий сезон розпочне в Першому дивізіоні RFEF – третій за силою лізі Іспанії.
Джерело: Официальный сайт Малаги
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться