Жозеп Мария Бартомеу. Фото - twitter.com/fcbarcelona
Керівництво Барселони має намір запропонувати футболістам першої команди ще одне зниження зарплат через кризу, викликану пандемією коронавіруса.
У клубі хочуть скоротити виплати гравцям на 70% в останній тиждень травня, а в перші два тижні червня – на 50%.
Раніше повідомлялося, що президент каталонців Хосеп Марія Бартомеу вже звертався до гравців з питанням зниження зарплат, але ті йому відмовили. Він хотів заощадити сумарно 10 мільйонів євро.
Футболісти отримували зменшену зарплату через коронавируса з 30 березня до 30 травня і термін дії цієї угоди вже завершено, а з приводу літніх місяців керівництво Барселони заздалегідь не домовлявся.
Барселона очолює чемпіонат Іспанії, випереджаючи Реал на два очки. У першому турі після карантину команда Кіке Сетьена зіграє 13 червня з Мальоркою.
Джерело: Sportarena.ua