За непотраплення до Ліги чемпіонів гравцям Челсі скоротять зарплату на 30%

Зниження чекає на футболістів, які прийшли до клубу, починаючи з літа 2022 року.

Автор: SPORTARENA

Михаил Мудрик, фото - Getty Images

Заробітну плату гравців Челсі, які прийшли до клубу, починаючи з літа 2022 року, буде знижено на 30%.

За інформацією Telegraph, за умовою контрактів, лондонський клуб скоротить зарплати футболістам у тому випадку, якщо Челсі не потрапляє до Ліги чемпіонів у сезоні-2023/2024. При цьому розміри окладів гравців, які прийшли ще в епоху Романа Абрамовича, будуть збережені.

Скорочення торкнеться й українця Михайла Мудрика, який перейшов до Челсі цієї зими.

Челсі займає в АПЛ 11 місце, відставши від зони Ліги чемпіонів на 17 очок. Також Сині вилетіли з ЛЧ цього сезону, програвши в чвертьфіналі Реалу.



Джерело: Telegraph

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться