Уряд Саудівської Аравії планує звернутися до УЄФА із пропозицією запровадити систему вайлд-кард для Ліги чемпіонів.
Саудівські клуби розраховують взяти участь у єврокубку. Чиновники мають намір запропонувати УЄФА змінити структуру нинішньої Ліги чемпіонів форматом із 36 команд, де кожна проведе вісім матчів до раунду плей-офф.
Клуби із Саудівської Аравії активні в останній рік на трансферному ринку. Взимку Аль-Наср підписав Кріштіану Роналду. Аль-Іттіхад оформив переходи півзахисника Нголо Канте та форварда Каріма Бензема. До Аль-Хіляля перейшов Неймар, підписавши дворічний контракт.
У минулому розіграші переможцем Ліги чемпіонів став Манчестер Сіті, який обіграв у фіналі Інтер. Містяни завоювали також Суперкубок УЄФА, в серії пенальті здолавши Севілью.
Ліга чемпіонів
Джерело: Goal
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться