Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич розповів, що Гірники сподіваються потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів-2024/25 безпосередньо, а не через кваліфікацію.
“Ми залежимо від фінальної гри між Реалом та Боруссією. Наскільки я розумію, якщо виграє Реал, то ми потрапимо до групового етапу Ліги чемпіонів, що буде для нас фантастичним досягненням. Я вважаю, ми заслужили бути там, не лише з огляду на нашу гру в чемпіонаті – сам клуб Шахтар на це заслуговує».
“Це було б фантастично! Ми вже показали в європейській кампанії, що цим складом ми можемо конкурувати з дуже хорошими командами. З нетерпінням чекаю на цей фінал, а також виступів у Лізі чемпіонів зі своїми гравцями”.
Читайте також: Пушич: Хочу присвятити чемпіонський титул нашим уболівальникам та всім українцям
Шахтар у номінально домашньому матчі обіграв Динамо завдяки голу Георгія Судакова з пенальті. Гірники відірвалися від принципового суперника на 7 очок та достроково оформили чемпіонський титул — 15-й в історії. Динамо залишається на одне чемпіонство більше.
В УПЛ команді Пушича залишилося зіграти два поєдинки — обидва на виїзді, з Дніпром-1 та Полісся. До цього, 15 травня, Шахтар чекає фінал Кубка України проти Ворскли. Матч прийме стадіон «Авангард» у Рівному.
Джерело: Шахтер
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться