Півзахисника Манчестер Сіті Кевіна Де Брейне визнано найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів.
Гол хавбека приніс Містянам нічию з Реалом (1:1) у першому півфінальному матчі ЛЧ. В ході голосування бельгієць обійшов півзахисників Інтера Ніколо Бареллу та Генріха Мхітаряна, а також вінгера Реала Вінісіуса.
Це не перша індивідуальна нагорода для Кевіна цього тижня. Нагадаємо, що Де Брейне також завоював нагороду за найкращий гол тижня у Лізі чемпіонів.
Матчі-відповіді півфіналів Ліги чемпіонів відбудуться за тиждень. Інтер із Міланом зіграють 16 травня, Ман Сіті прийме Реал 17 травня.
https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1657007587286548481
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться