Гвардіола: Ми приїхали до Мадрида, щоб виграти Лігу чемпіонів

Містяни з Бланкос проведуть перший матч півфіналу ЛЧ сьогодні, 9 травня

Автор: SPORTARENA

Хосеп Гвардиола. Фото - Getty Images

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував майбутній перший матч півфіналу Ліги чемпіонів із Реалом.

“Сім років тому ми хотіли виграти Лігу чемпіонів. Так, ми знову тут. Стабільність — це найголовніше. Важливо те, що ми намагаємося ставати кращими з кожним роком. У нас один і той же тренер, переважно ті ж гравці, але зовсім різні ігри. Різниця в тому, що матч у відповідь буде вдома”.

“Ми прибули сюди натхненними. Ми граємо справді добре. Ми тут не для того, щоб помститися [Реалу], для нас це просто ще одна можливість. Одного разу ми виграємо Лігу чемпіонів. Ми приїхали сюди цього сезону, щоб зробити це. Минулого року не сталося, тому що ми грали з Реалом у цьому змаганні”.

Матч Реал – Манчестер Сіті відбудеться 9 травня у Мадриді, на стадіоні Сантьяго Бернабеу. Початок – о 22:00. Зустріч розсудить португальська бригада арбітрів на чолі з Артуром Діашем.

Гра у відповідь у Манчестері пройде 17 травня.



Джерело: УЕФА

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться