Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола залишився задоволеним нічийним результатом першого півфінального матчу з мадридським Реалом у Лізі чемпіонів (1:1).
“Коли ми були кращими, вони забивали. Коли кращим був Реал, забили ми. Це була напружена гра. Подивимося, що ми можемо зробити краще в Манчестері”.
“Ми добре захищали наш штрафний, доклали неймовірні зусилля. Ми можемо краще оборонятися в деяких напрямках, можливо, ми можемо атакувати трохи по-іншому. Алаба і Рюдігер були так близько до Ерлінга Холанда, що в нього залишалося дуже мало вільного місця. Може бути, ми зможемо скоригувати деякі речі наступного тижня”.
“Тоні Кроос змусив нас захищатися набагато більше, ніж ми хотіли. Я задоволений нічиєю 1:1, це краще за поразку з рахунком 3:0, яка могла бути! У деяких моментах ми були гарні. Але я думаю, що ми могли забити більше за достатньої агресії. Я маю ідею, що робити наступного тижня. Але треба переглянути цей матч ще раз”.
Мадридці відкрили рахунок у матчі, здалеку точно пробив Вінісіус Жуніор. Манчестер Сіті відігрався після перерви завдяки дальньому удару Кевіна Де Брейне.
Матч-відповідь між Манчестер Сіті та Реалом відбудеться 17 травня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.
Джерело: Официальный сайт УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться