Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував успіх команди у чвертьфінальному протистоянні Ліги чемпіонів із Баварією.
«Три роки поспіль ми в півфіналі Ліги чемпіонів. Ми багато боролися у першому таймі. Ми боролися зліва з Команом та рештою. У них був один-два моменти до нашого пенальті, але ми дуже добре захищалися в штрафному майданчику. Другий тайм був набагато кращим».
«Джек Гріліш допоміг нам у захисті в другому таймі. Завершення Ерлінга було справді гарним. Результат у Манчестері був дійсно приголомшливим, але тут нам було не обов’язково вигравати. Нам допоміг досвід у цьому турнірі, гравці це дуже відчувають”.
Читайте також: Баварія – Манчестер Сіті 1:1 онлайн трансляція матчу
«Я знаю цей стадіон, знаю, як Баварія пресингує. Ми дуже добре захищалися у штрафному майданчику. Думаю, саме тут ми додали найбільше порівняно з минулим сезоном».
У матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ Ман Сіті зіграв унічию з Баварією (1:1) і вийшов у півфінал.
В 1/2 фіналу ЛЧ-2022/23 Містяни зіграють із Реалом. Другу півфінальну пару склали Мілан та Інтер.
Джерело: УЕФА
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться