Півзахисник Манчестер Сіті Кевін Де Брейне став автором найкращого голу тижня у Лізі чемпіонів.
Точний удар бельгійського хавбека приніс Містянам нічию у грі з Реалом. В ході голосування Кевін обійшов вінгера Бланкос Вінісіуса, а також представників Інтера – Едіна Джеко та Генріха Мхітаряна.
Нагадаємо, що у перших матчах 1/2 фіналу ЛЧ Реал зіграв внічию в Мадриді з Манчестер Сіті – 1:1. Інтер обіграв Мілан у першому поєдинку (2:0).
Матчі-відповіді півфіналів Ліги чемпіонів відбудуться за тиждень. Інтер із Міланом зіграють 16 травня, Ман Сіті прийме Реал 17 травня.
https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1656962428507238400
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться