Арсенал вийшов у Лігу чемпіонів уперше з сезону-2016/2017

Каноніри гарантували собі місце в топ-4 АПЛ

Автор: SPORTARENA

Манчестер Сити - Арсенал, фото - Getty Images

Арсенал вийшов у Лігу чемпіонів уперше з сезону-2016/2017.

Наразі команда Мікеля Артети посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії, набравши 75 очок. Арсенал Манчестер Сіті (4:1), який обіграв напередодні, 73 очки та два матчі в запасі.

При цьому жодна з команд, що займає в АПЛ місця нижче четвертого, не має математичних шансів випередити Арсенал. Це означає, що наступного сезону команда українця Олександра Зінченка виступить у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, в сезоні-2016/17 Каноніри дійшли до 1/8 фіналу, де поступилися за сумою двох матчів мюнхенської Баварії.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться