Анчелотті: Іноді важко здобути перемогу, навіть якщо заслужив її

Наставник Бланкос задоволений грою своїх підопічних

Автор: SPORTARENA

Карло Анчелотти, фото - Getty Images

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті прокоментував результат першого матчу півфіналу Ліги чемпіонів із Манчестер Сіті (1:1).

“У нас залишилися хороші враження. Ми билися, ми боролися. Можливо, навіть заслужили тут перемогу”.

“Іноді важко здобути перемогу, навіть якщо ти на неї заслуговуєш. Але ми добре зіграли, я задоволений. Ми були зосереджені на контролі простору між лініями, намагалися не давати де Брейне та Гюндогану можливості користуватися вільними зонами. Кроос і Модрич дуже добре справлялися з цим завданням”.

“Ми добре грали після пропущеного м’яча і створили кілька небезпечних моментів. Це безперечно додасть нам впевненості перед грою у відповідь”.

Дивіться також: Реал Мадрид – Манчестер Сіті. Відео огляд матчу за 9 травня

Мадридці відкрили рахунок у матчі, здалеку точно пробив Вінісіус Жуніор. Манчестер Сіті відігрався після перерви завдяки дальньому удару Кевіна Де Брейне.

Матч-відповідь між Манчестер Сіті та Реалом відбудеться 17 травня. Початок гри – о 22:00 за київським часом.



Джерело: Официальный сайт УЕФА

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться