Коноплянка: хотів би трохи раніше виїхати в Європу, втратив декілька років

Але в цілому українець ні про що не шкодує.

Евгений Коноплянка, shakhtar.com

Півзахисник Шахтаря Євген Коноплянка розповів про свій період виступів в Севільї і Шальке. За його словами, слід було їхати в Європу з Дніпра трохи раніше.

“Нічого не хочу міняти, чесно. Мене все влаштовувало в моїй молодості, вона була дуже цікава. Було багато моментів, які я ні на що не хотів би проміняти. Може, трохи хотів би поміняти – раніше б виїхати в Європу, це один момент. Трохи раніше, може, пару років я втратив. Я б швидше вивчив мову, тому що без цього нікуди. А то, буває, хочеш в туалет сходити, а не знаєш, як сказати”, – заявив Коноплянка.

“Я рік був в Севільї, три роки в Німеччині. Тільки через рік я вже відчував себе як вдома. Я розумів мову, розмовляв через півроку. Якби на пару років раніше поїхав – був би стрибочок довший. Тільки такий момент”.

Коноплянці не вдалося закріпитися в якості основного гравця Севільї або Шальке, в результаті чого він повернувся в Україну минулого літа, підписавши контракт з Шахтарем.

У нинішньому сезоні 30-річний півзахисник провів за Гірників 22 матчі у всіх турнірах, забивши 4 голи і зробивши один асист.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться