Прес-служба власника Челсі Романа Абрамовича спростувала інформацію про те, що російський олігарх хоче повернути 1,5 мільярда фунтів, які він дав лондонському клубу в борг.
Також Абрамович не збільшував вартість Челсі, виставленого на продаж у березні. Він зацікавлений в тому, щоб новий власник інвестував в академію клубу, жіночу команду і реконструкцію стадіону.
Абрамович як і раніше має намір передати чистий дохід від продажу Челсі в благодійний фонд, який буде створений для допомоги жертвам війни в Україні.
Нагадаємо, що через санкції проти Абрамовича продаж лондонського клубу на даний момент заморожена. АПЛ відсторонила російського олігарха з посади директора Челсі.
Повідомлялося, що в гонці за право придбати лондонський клуб лідирує Консорціум, очолюваний співвласником бейсбольної команди Лос-Анджелес Доджерс Тоддом Боелі. Сума можливої угоди оцінюється в більш ніж 4,4 мільярда доларів (3,5 мільярда фунтів).
На придбання Челсі також претендує британський мільярдер Джим Реткліфф, чия пропозиція оцінюється в 5,3 мільярда доларів (4,25 мільярда фунтів).
Абрамович купив Челсі влітку 2003 року. З того часу лондонський клуб по два рази виграв Лігу чемпіонів і Лігу Європи, а також п’ять разів ставав чемпіоном Англії.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться