Український захисник Евертона Віталій Миколенко прокоментував підписання нового контракту із англійським клубом до 2029 року. Футболіст збірної України розповів про труднощі, з якими зіткнувся під час продовження договору.
«Розмови довкола цього на мене впливали – я переживав. Відразу сказав, що я хочу підписати контракт, у мене немає жодних проблем із клубом, мене оточують хороші люди. Дуже комфортно почуваюся тут”.
“Останні сім-вісім місяців впливали на мене. У мене є сім’я, коли в тебе всього рік контракту… Я люблю все прораховувати на кілька місяців і навіть років наперед. Я дуже хотів підписати контракт і нічого не міняти у своєму житті”.
“Перша опція – це залишитися в Евертоні. Були чутки, але я розумів, що клуб хоче мене залишити. Чому так довго перепідписував контракт? Думаю, що це через комунікацію між генеральним директором і новими власниками. І ось наприкінці сезону я продовжив угоду на три роки. Я повністю задоволений умовами, тому майже одразу погодився”, – заявив Миколенко.
27-річний Миколенко приєднався до Ірисок взимку 2022 року. В минулому сезоні Віталій зіграв 36 матчів у всіх турнірах, відзначившись результативною передачею.
Евертон фінішував 13-м у турнірній таблиці АПЛ, набравши 49 очок.
Джерело: Ютуб-канал Дениса Бойко
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться